INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    28 października – 5 listopada 2017 r.

 

 

 

SOBOTA – 28 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – +Teresę Kałek – od wnuka Remigiusza z rodziną

NIEDZIELA – 29 PAŹDZIERNIKA

g. 8.00 – + Bolesławę Puzicką – od syna Mirosława z żoną Małgorzatą i córkami Edytą i Izabelą i Teresą Klngsporn

g.11.00 –+ w 35 rocznicę śmierci Cecylii, Jerzego, Stanisława Przygockich i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK –  30 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Józefę, Józefa Ratajczaków i zmarłych z rodziny

WTOREK – 31 PAŹDZIERNIKA

g..18.00 –+Tadeusza, Mariannę, Stanisława, Jadwigę Rutkowskich, Edwarda Skotarczaka i Bogdana Królika

ŚRODA – 1 LISTOPADA

g.8.00 - + Annę Dybionka – od męża i dzieci z rodzinami

g. 11.00 – za parafian

CZWARTEK – 2 LISTOPADA

g. 17.00 – Niegolewo

g.19.00 -+ Kazimierę Walkowską w 1 rocznicę śmierci, Józefa Walkowskiego i zmarłych z rodziny

PIĄTEK – 3 LISTOPADA

g.18.00 –  + Teresą Adamek – od wnuka Adama

SOBOTA – 4 LISTOPADA

g. 18.00 – + Renatę Dzięcioł – od córki z mężem i synami

NIEDZIELA –  5 LISTOPADA

g. 8. 00 – + Stefanię Hoffa – od wnuków Michała, Bartosza, Grzegorza

g.11.00 - + Czesława Jeżewskiego, Lecha Nowaka – od druhów z OSP Łagwy

<< Nowe pole tekstowe >>

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    21-29 października 2017 r.

 

SOBOTA – 21 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – w 30 rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaskę wiernej miłości i z prośbą o otwarte serce na przyjęcie Bożych błogosławieństw dla całej rodziny

NIEDZIELA – 22 PAŹDZIERNIKA

g. 8.00 – + Pelagię w 11 rocznicę śmierci, Tadeusza, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego oraz zmarłych rodziny Piaseckich, Dominiaków i Nyklów

g.11.00 –+ Wiktorię Agnieszkę, Franciszka, Antoniego, Edwarda Kornoszów, Jana, Franciszka, Franciszkę Białkowskich

PONIEDZIAŁEK –  23 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Jana Golczaka w 50 rocznicę śmierci, Jadwigę, Józefa Nowaków, Barbarę Rogal

WTOREK – 24 PAŹDZIERNIKA

g..18.00 – + Franciszka Owczarzaka w 3 rocznicę śmierci

ŚRODA – 25 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 -  + Adama w 20 rocznice śmierci

- + Renatę Dzięcioł – od rodziny Martyłow, Kokotów, Tarczyńskich

- + Lecha Nowaka – od  Jadzi Walkowiak z rodziną

- + Czesława Jeżewskiego – od rodziny Kornoszów

- + Piotra Sokałę – od koleżanek i kolegów Szkoły Podstawowej

- + Stanisława Mądrego – od wnuczki Violetty z mężem i dziećmi

- + Teresę Adamek – od wnuczka Konrada z rodziną

- + Bolesławę Puzicką – od Michała Juskowiaka z rodziną

- + Jana Kuźdżała w 2 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

- +Janusza Juskowiaka – od mieszkańców z ulicy Dworcowej

- + w 1 rocznicę śmierci Piotra Nowickiego i w 25 rocznicę śmierci Mariusza Skutnika

- z podziękowaniem za ukończenie studiów i błogosławieństwo Boże w podjętej pracy i z podziękowaniem za te osoby, które umożliwiały zdobycie wiedzy i mądrości

CZWARTEK – 26 PAŹDZIERNIKA

g. 12.15 – za parafian

PIĄTEK – 27 PAŹDIERNIKA

g.18.00 – msza św. w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA – 28 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – + Teresę Kałek – od wnuka Remigiusza z rodziną

NIEDZIELA –  29 PAŹDZIERNIKA

g. 8. 00 – + Bolesławę Puzicką – od syna Mirosława z żoną Małgorzatą i córkami Edytą i Izabelą i Teresą Klngsporn

g.11.00 – w 35 rocznicę śmierci Cecylii, Jerzego, Stanisława Przygockich i zmarłych z rodziny

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    14-22 października 2017 r.

 

 

SOBOTA – 14 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 15 PAŹDZIERNIKA

g. 8.00 – + Teresę Kałek – od rodziny Piotrowskich

g. 11.00 – + Bogusława Szczęsnego

PONIEDZIAŁEK –  16 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Bolesławę Puzicką – od IV Róży Matek Różańcowych

WTOREK – 17 PAŹDZIERNIKA

g..18.00 – + Teresę Adamek- od wnuka Sebastiana z żoną i córeczką

ŚRODA – 18 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 -  w rocznice śmierci Lecha Martyły i zmarłych z rodziny Martyłów i Stoińskich

- + Janusza Stankiewicza – od Iwony Glinki, Marcina i Dobrosławy Piaskowskich z dziećmi

- + Lecha Nowaka – od Sylwii i Zdzisława Dudków

- + Bolesławę Puzicką – od rodziny Krzyszkowiaków i Zofii Juskowiak

- + Janinę Ludwiczak – od rodziny Galasów i Janiny Włodarczak

CZWARTEK – 19 PAŹDZIERNIKA

g. 12.15

PIĄTEK – 20 PAŹDIERNIKA

g.17.00 – + Irenę Bochyńską

SOBOTA – 21 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – w 30 rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaskę wiernej miłości i z prośbą o otwarte serce na przyjęcie Bożych błogosławieństw dla całej rodziny

NIEDZIELA –  22 PAŹDZIERNIKA

g. 8. 00 – + Pelagię w 11 rocznicę śmierci, Tadeusza, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego oraz zmałch rodziny Piaseckich, Dominiaków i Nyklów.

g.11.00– + Wiktorię Agnieszkę, Franciszka, Antoniego, Edwarda Kornoszów, Jana, Franciszka, Franciszkę Białkowskich

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

    7-15 października 2017 r.

 

 

 

SOBOTA – 7 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – w rocznicę śmierci Julianny, Józefa Dzięciołów i zmarłych z rodziny, Tadeusza, Jerzego Słabych  i zmarłych z rodziny Słabych i Ratajów

NIEDZIELA – 8 PAŹDZIERNIKA

g. 8.00 – + Stefana Wasiaka – od chrześniaka Irka z rodziną

g. 11.00 – za parafian

PONIEDZIAŁEK –  9 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – w 17 rocznicę śmierci Janiny Osińskiej, Marka Glinkę, Mariannę, Agnieszkę, Walentego, Czesława Mądrych i zmarłych z rodziny.

WTOREK – 10 PAŹDZIERNIKA

g..18.00 – + Stanisławę Kucharską – od chrześniaczki Haliny z rodziną

ŚRODA – 11 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 -  + Edwarda, Trzeciaka, Bernarda Judka

- + Renatę Dzięcioł – od Haliny Leszka Zimnych z rodzina

- + Lecha Nowaka – od rodziny Padyasków i Gałęckich

- + Teresę Adamek – od rodziny Padyasków i Gałęckich

- + Czesława Jeżewskiego – od rodziny Galasów i Janiny Włodarczak

- + Annę Dybionka – od sąsiadów Zellnerów

- + Janinę Ludwiczak – od X Róży Żywego Różańca

- + Stanisława Mądrego – od wnuczka Piotra z rodziną

- + Piotra Bednarka – od Mateusza Nowaka

CZWARTEK – 12 PAŹDZIERNIKA

g. 12.15

PIĄTEK – 13 PAŹDIERNIKA

g.17.00 – + Bolesławę Puzicką – od chrześniaka Ryszarda z rodziną z Pawłówka

SOBOTA – 14 PAŹDZIERNIKA

g.15.00 – msza św. ślubna

g. 16.00 – msza św. ślubna

g. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA –  15 PAŹDZIERNIKA

g. 8. 00 – + Teresę Kałek – od rodziny Piotrowskich

g.11.00 –  + Bogusława Szczęsnego

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   30 września- 8 października 2017 r.

 

 

SOBOTA – 30 WRZEŚNIA

g. 18.00 - w 4 rocznicę śmierci +Tadeusza Skorlińskiego i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 1 PAŹDZIERNIKA

g. 8.00 –  za parafian

g. 11.00 - + Zenona Borowczaka – od rodziny Lewandowskich i Kortusów

PONIEDZIAŁEK –  2 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 – + Piotra Sokałę – od brata Janka z dziećmi i wnukami

WTOREK – 3 PAŹDZIERNIKA

g..18.00 – + Teresę Zdarta – od syna Zbigniewa z żoną i córkami

ŚRODA – 4 PAŹDZIERNIKA

g.18.00 -  + Bolesławę Puzicką – od Barbary i Henryka Śliwińskich z rodziną

- + Renatę Dzięcioł – od rodziny Woźniaków, Moniki i Julii z rodzinami

- + Lecha Nowaka – od rodziny Kałków z Turkowa

- + Teresę Adamek – od wnuczki Pauliny z mężem

- + Mariannę Rogala – od siostry Haliny z mężem i rodziną

- + Czesława Jeżewskiego – od rodziny Gałązków i Nowaków

- + Annę Dybionka – od Leszka i Irka Sobkowiaków z rodzinami

- + Pawła Kokota w 5 rocznicę śmierci –  od żony i dzieci z rodzinami

CZWARTEK – 5 PAŹDZIERNIKA

g. 12.15 – + ks. Marka Pawlaka

PIĄTEK – 6 PAŹDIERNIKA

g.18.00 – + Bolesławę Puzicką – od rodziny Drozdowskich z Opalenicy

SOBOTA – 7 PAŹDZIERNIKA

g. 18.00 – w rocznicę śmierci Julianny, Józefa Dzięciołów i zmarłych z rodziny, Tadeusza, Jerzego Słabych  i zmarłych z rodziny Słabych i Ratajów

NIEDZIELA –  8 PAŹDZIERNIKA

g. 8. 00 – + Stefana Wasiaka – od chrześniaka Irka z rodziną

g.11.00 –  za parafian

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   23 września- 1października 2017 r.

 

 

SOBOTA – 23 WRZEŚNIA

g. 18.00 - +  Jurka, Feliksa, Zenona, Stanisława, Agnieszkę Wojciechowskich, Katarzynę, Wawrzyna Gruszczyńskich

NIEDZIELA – 24 WRZEŚNIA

g. 8.00 –  w 40 urodziny Adeli i 12 urodziny Korneli o wszelkie łaski im potrzebne, + Adelę, Mariana, Stanisławę, Jana, Elżbietę, Adama

g. 11.00 - + Teresę, Czesława, Tadeusza, Andrzeja Jeżewskich – od synów, córek, braci i sióstr z rodzinami

PONIEDZIAŁEK –  25 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Annę Dybionka – od Teresy Jankowskiej, Hanny, Tomasza Walkowskich z dziećmi i Małgorzaty, Marcina Pikuła

WTOREK – 26 WRZEŚNIA

g..18.00 – w rocznicę śmierci Joanny Piotrowskiej, Stanisławę, Floriana, Andrzeja Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z rodzin

ŚRODA – 27 WRZEŚNIA

g.18.00 -  + Bolesławę Puzicką – od rodziny Martyłów i Lampkowskich

- + Renatę Dzięcioł – od rodziny Adamków

- + Lecha Nowaka – od rodziny Rosadzińskich i Budzińskich i Michalskich

- + Teresę Adamek – od syna Janusza z żoną i Danielem

- + Stanisława Mądrego – od mieszkańców z ulicy Wodnej

- + Czesławę Kruk – od rodziny Rybickich, Siedlarzy i Witów

- + Janinę Ludwiczak –od sąsiadów rodziny Kraczuków i Dudków

- + w rocznicę śmierci Jana, Józefę Juskowiaków i zmarłych z rodziny

CZWARTEK – 28 WRZEŚNIA

g. 12.15

PIĄTEK – 289WRZEŚNIA

g.18.00 – w intencji zmarłych z rocznych wmienianek

SOBOTA – 30 WRZEŚNIA

g. 18.00 – w 4 rocznicę śmierci +Tadeusza Skorlińskiego i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA –  1 PAŹDZIERNIKA

g. 8. 00 – za parafian

g.11.00 –  + Zenona Borowczaka – od rodziny Lewandowskich i Kortusów

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   16-24 września 2017 r.

 

 

SOBOTA – 16 WRZEŚNIA

g. 18.00 - + Bogdana Bręka w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 17 WRZEŚNIA

g. 8.00 – + Władysławę, Tomasza Kaczmarków

g. 11.00- w 18 urodziny Aleksandry z dziękczynieniem za dar życia i sakramentu chrztu św. z prośbą o odwagę powierzenia życia Bogu i o błogosławieństwo dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK –  18 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Bernardynę Bączyk – od siostry Marioli z rodziną

WTOREK – 19 WRZEŚNIA

g..18.00 - + Mieczysława, Bronisławę Gałęckich, Bronisławę, Stanisława Filipowskich

ŚRODA – 20 WRZEŚNIA

g.18.00 -  + Bolesławę Puzicką – od Zakłady Pogrzebowego „Osiński”

- + Renatę Dzięcioł – od Marii

- + Lecha Nowaka – od Marii Kuzdżał

- + Bronisławę Nowak w 12 rocznicę śmierci, Janusza Nowaka

- + Marię, Maksymiliana Walkowiaków

- + Piotra Sokałę – od rodziny Goździorów i Ratajczaków

- + Teresę Adamek – od Koła Gospodyń Wiejskich z Łagiew

- + Stanisława Mądrego – od Barbary, Andrzeja Wróblewskich

- + Wacława Niewiadomskiego

- + Stefanię Wolną w rocznicę śmierci, Zofię Napierałę i zmarłych z rodziny Wolnych, Stefańskich, Borowskich, Michalaków, Bryłków

CZWARTEK – 21 WRZEŚNIA

g. 12.15 – + Marka Węcławskiego

PIĄTEK – 22 WRZEŚNIA

g.18.00 - +  Andrzeja Fiedlera

SOBOTA – 23 WRZEŚNIA

g. 16.15 – w 35 rocznicę ślubu z podziękowaniem za trwanie łasce sakramentu małżeństwa z prośbą o stałe odkrywanie mądrości Bożej w dalszych. latach życia i za wszystkich członków rodziny o łaski najbardziej im potrzebne

g. 18.00 – + Jurka, Feliksa, Zenona, Stanisława, Agnieszkę Wojciechowskich, Katarzynę, Wawrzyna Gruszczyńskich

NIEDZIELA –  24 WRZEŚNIA

g. 8. 00 – w 40 urodziny Adeli i 12 urodziny Korneli o wszelkie łaski im potrzebne, + Adelę, Mariana, Stanisławę, Jana, Elżbietę, Adama

g.11.00 –  + Teresę, Czesława, Tadeusza, Andrzeja Jeżewskich – od synów, córek, braci i sióstr z rodzinami 

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   2-10 września 2017 r.

 

 

 

SOBOTA – 9 WRZEŚNIA

g. 18.00 -+ Zygmunta Dudę

NIEDZIELA – 10 WRZEŚNIA

g. 7.30 – o spełnienie woli Bożej dla Grażyny za przyczyną w. Brata Alberta

g. 12.00- msza św. koronacyjna w Buku

PONIEDZIAŁEK –  11 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Władysława Chwirota w rocznicę śmierci i zmarłych Jadwigę, Stanisława Chwirotów, Magdalenę, Jana Mortków, Mariana Lemańskiego, Stanisława Kąkola

WTOREK – 12 WRZEŚNIA

g..18.00 – w 19 rocznicę Ryszarda Śnity – int. mamy i siostry Iwety z rodziną

ŚRODA – 13 WRZEŚNIA

g.18.00 -  + Stanisława, Zdzisławę Sobkowiaków, oraz Władysława Jarocha – int. od Ireneusza Sobkowiaka z rodziną

- + Bolesławę Puzicką – od mieszkańców z ul. Poznańskiej

- + Janinę Ludwiczak – od rodziny Korytowskich z Łagiew

- + Renatę Dzięcioł – od Koła Gospodyń Wiejskich

- + Lecha Nowaka – od wnuczki Agaty i wnuka Adama z Lilianną i Piotrem

- + Teresę Zdartą – od Gabrieli Skiba z synem

- + Wacława Zdartę w rocznicę śmierci

- + Czesława jeżewskiego – od rodziny Nowaków i Budzińskich

- + Teresę Adamek – od rodziny Galasów i Janiny Włodarczak

CZWARTEK – 14 WRZEŚNIA

g. 12.15 – w intencji rodziny ochrzczonego dziecka

PIĄTEK – 15 WRZEŚNIA

g.18.00 - +  Annę Dybionka – od mieszkańców z ulicy Kanałowej

SOBOTA – 16 WRZEŚNIA

g. 18.00 – + Bogdana Bręka w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA –  17 WRZEŚNIA

g. 8. 00 – rez. Kubaczyk

g.11.00 –  w 18 urodziny Aleksandry z dziękczynieniem za dar życia i sakramentu chrztu św. z prośbą o odwagę powierzenia życia Bogu i o błogosławieństwo dla całej rodziny

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

   2-10 września 2017 r.

 

 

SOBOTA – 2 WRZEŚNIA

g. 18.00 -+ Teresę Zdarta – od syna marka z żoną i dziećmi

NIEDZIELA – 3 WRZEŚNIA

g. 8.00 - +Piotra Sokałę – od siostry Justyny z mężem i córkami

g. 11.00- msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory

PONIEDZIAŁEK –  4 WRZEŚNIA

g.18.00 – + Renatę Dzięcioł – od Renaty i Wojtka z Trzcianki

WTOREK – 5 WRZEŚNIA

g..18.00 – w 30 rocznicę ślubu Wiesławy i Piotra o trwanie w miłości objawionej w Chrystusie

ŚRODA – 6 WRZEŚNIA

g.18.00 -  + Bronisławę Puzicką – od Janiny Oleszak i Lidki z rodziną

- + Teresę Adamek – od wnuczki Magdaleny z rodziną

- + Lecha Nowaka – od wnuczki Moniki i wnuka Mariusza z rodzinami

- + Piotra Sokałę – od rodziny Garczarek

- + Stanisława Mądrego – od sąsiadów Juskowiaków

- + Martę Miszczyk – od rodziny Kromów

- + Stanisława Tomiaka – od syna Karola z rodziną

CZWARTEK – 7 WRZEŚNIA

godzina mszy św.będzie podana w tygodniu po otrzymaniu planu szkolnego

PIĄTEK – 8 WRZEŚNIA

g.18.00 - + Kazimierza Szczęsnego

SOBOTA – 9 WRZEŚNIA

g. 16.30 – msza św. w Niegolewie

g. 18.00 – + Zygmunta Dudę

NIEDZIELA –  10 WRZEŚNIA

g. 7. 30 – w 40 urodziny i w 12 urodziny Kornelii z prośba o łaskę oddania życia Bogu. + Adelę, Mariana, Stanisławę, Elżbietę i Adama

g.12.00 –  msza św. koronacyjna w Buku w intencji parafian

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
   12-20 sierpnia 2017 r.


SOBOTA – 12 SIERPNIA
g. 18.00 – za parafian
NIEDZIELA – 13 SIERPNIA
g. 8.00 - + + Edmunda Adamczaka – w 12 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Adamczaków i Wojtkowiaków
g. 11.30- śluby zakonne Siostry Rozmarii
PONIEDZIAŁEK – 14 SIERPNIA
g. 18.00 - + Renatę Dzięcioł –od rodziny Wielgoszów
WTOREK – 15 SIERPNIA – WNIEBOWZIĘCIE NMP
g. 8.00 – w 80 urodziny Teresy z podziękowaniem NMP za przeżyte lata i opiekę nad rodziną prosząc o błogosławieństwo na dalsze lata życia i za zmarłych z rodziny Klingspornów i Kałków
g. 11.00 – + Jana Golczaka, Jadwigę, Józefa Nowaków, Urszulę, Annę, Franciszka Wilczków, Marię, Pelagię, Franciszka Wawrzyniaków
ŚRODA -16 SIERPNIA
g. 18.00 – nie będzie mszy św.
CZWARTEK – 17 SIERPNIA
g. 8.00 – nie będzie mszy św.
PIĄTEK – 18 SIERPNIA
g. 16.00 – msza św. w intencji nowożeńców Dominiki i Damiana
g.18.00 – w 13 rocznicę śmierci Leona Patalasa o dar wiecznego zbawienia
SOBOTA – 19 SIERPNIA
g. 18.00 – + Bernarda Golczaka zmarłych z rodziny Golczaków, Laufrów, Kałków, Niemytów, Ewę, Joannę Pustkowiak, Stanisława Wachowiaka
NIEDZIELA –  20  SIERPNIA
g. 8.00 –  + Marię Sobieską – od wuja Tadeusza z żoną
g.11.00 –  + Agnieszkę Królik – od wnuka Mikołaja z rodziną

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
   5-13 sierpnia 2017 r.

 

SOBOTA – 5 SIERPNIA
g. 18.00 -  + Zofię, Piotra, Aleksandra Nowaków, Katarzynę, Jakuba, Stanisława, Zdzisławę Sobkowiaków, Janinę, Annę Dybionka i zmarłych z rodzin
NIEDZIELA – 6 SIERPNIA
g. 8.00 - + Bolesławę Puzicką – od syna Zygmunta i Mieczysława
g. 11.00 – w 35 rocznicę ślubu z podziękowaniem za sakrament małżeństwa i otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP i dary Ducha Świętego dla całej rodziny .
PONIEDZIAŁEK – 7 SIERPNIA
g. 18.00 - + Renatę Dzięcioł – od rodziny Słabych i Bręków
WTOREK – 8 SIERPNIA
g. 18.00 - + Janinę Bielawską w 2 rocznicę śmierci, Henryka Bielawskiego, + Halinę Kaźmierczak
ŚRODA -9 SIERPNIA
g. 18.00 - + Lecha Nowaka – os syna Radosława
- + Czesława Jeżewskiego – od córki Danki z mężem i synami
- + Piotra Sokałę – od rodziny Górnych i Hojanów
- + Ann Dybionka – od siostry Agaty z synem Radosławem
- + Sanisława Mądrego – od Władysława rodziny Glinków, Piaskowskich i Porębów
- + Teresę Adamek – od sąsiadów z ulicy Łagiewskiej
- + Stanisława Tomiaka – od rodziny Korytowskich z Łagiew
CZWARTEK – 10 SIERPNIA
g. 8.00 - 
PIĄTEK – 11 SIERPNIA
g.18.00 – + Kazimierza Klorkowskiego – od Joanny Skorlińskiej i Marii Dolskiej z rodzinami
SOBOTA – 12 SIERPNIA
g. 18.00 – za parafian
NIEDZIELA –  13 SIERPNIA
g. 8.00 –  + Edmunda Adamczaka – w 12 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Adamczaków i Wojtkowiaków
g.11.30 – śluby zakonne Siostry Rozmarii

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

22-30 lipca 2017 r.

 

SOBOTA – 22 LIPCA

g. 18.00 - + + Władysława Martyłę w 29 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Martyłów i Dudów

NIEDZIELA – 23 LIPCA

g. 8.00 - + Annę, Kazimierza, Renatę Dzięcioł i zmarłych z rodziny Dzięciołów, Gorzaniaków, Słabych

g. 11.00 – za parafian

PONIEDZIAŁEK – 24 LIPCA

g. 18.00 - + Tadeusza Kaczmarka w 20 rocznicę śmierci, Pelagię, Kazimierza, Mariana, Franciszkę, Antoninę, Barbarę Tutak

WTOREK – 25 LIPCA

g. 18.00 - + Lecha Nowaka – od rodziny Fornalików

ŚRODA – 26 LIPCA

g.18.00 - + Zdzisławę Sobkowiak w 1 rocznicę śmierci w 3 rocznicę śmierci Stanisława Sobkowiaka i zmarłych z rodziny

- w rocznicę śmierci Floriana Piotrowskiego, Stanisławę, Andrzeja, Joannę Piotrowskich, Gabrielę, Feliksa Szymaszyków i zmarłych z tych rodzin

- + Renatę Dzięcioł – od rodziny Kurków, Brzyków i Lampkowskich

- + Jana Juskowiaka w 8 rocznicę śmierci, Zbigniewa Jarocha, Alfreda Bresza i zmarłych z rodzin

- + Annę Dybionka – od rodzin Włodarczaków, Smoczyńskich i Wiśniewskich

- + Teresę Adamek – od Koła Gospodyń Wiejskich z Łagiew

- +Kazimierę Meler – od rodziny Dudów

- + Krzysztofa Łukaszewicza i zmarłych z Jego rodziny

- + Władysława Jarocha – od synowej Elżbiety z rodziną

CZWARTEK – 27 LIPCA

g. 8.00 -

PIĄTEK – 28 LIPCA

g.18.00 – msza św. w intencji zmarłych z wymienianek

SOBOTA – 29 LIPCA

g. 18.00 – + w 19 rocznicę śmierci Bronisława Smoczyńskiego, Władysławę, Tadeusza, Zdzisława, Grażynę Łysiak, Józefę, Wawrzyna Ratajczaków i zmarłych z rodziny Ratajczaków

NIEDZIELA – 30 LIPCA

g. 8.00 – + Stefanię Hoffa – od córki Bernadetty z mężem

g. 11.00 - w 1 rocznicę urodzin Lenki z podziękowaniem za dar życia i zdrowia, z prośbą o dalszą opiekę dla siostry i rodziców w 9 rocznicę śłubu.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

15-23 lipca 2017

 

 

SOBOTA – 15 LIPCA

g. 18.00 - + Henryka Dudę o wieczne szczęście w niebie i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

NIEDZIELA – 16 LIPCA

g. 8.00 – w 8 rocznicę śmierci Marka Zgrajka i zmarłych z rodziny Zgrajków, Kaczmarków i Roszkowskich

g. 11.00 - z okazji 70 urodzin i imienin Jana z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą głęboką ufność Bogu w następnych latach życia i o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny

SOBOTA – 22 LIPCA

g. 18.00 – + Władysława Martyłę w 29 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Martyłów i Dudów

NIEDZIELA – 23 LIPCA

g. 8.00 – rez. Dzięcioł

g. 11.00 - za parafian

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

8- 16 lipca 2017

 

 

SOBOTA – 8 LIPCA

g. 18.00 - za parafian

NIEDZIELA – 9 LIPCA

g. 8.00 – Tadeusza w 5 rocznicę śmierci Pelagię, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny Piaseckich, Dominiaków i Nyklów oraz o silną wolę walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Małgorzaty

g. 11.00 - w 1 urodziny Julii o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Niej i całej rodziny

PONIEDZIAŁEK – 10 LIPCA

g. 18.00 – + Lecha Nowaka – od szwagierki Marii z mężem

WTOREK – 11 LIPCA

g.18.00 – + Czesława Jeżewskiego – od wnuków Eweliny, Kasi z rodzinami i wnuka Jakuba

CZWARTEK – 13 LIPCA

g. 17.00 – + Mariannę Mądrą – od rodziny Bręków z Wojnowic

- + Teresę Zdarta – od rodziny Naperałów z Porażyna

- +Wandę w rocznicę śmierci, Stefana Piątkowiaków

- + Annę Dybionka – od Asi i Łukasza Boreckich

- + Teresę Adamek – od wnuka Marcina, Agaty i prawnuka Filipa

- + Kazimierę Meler – od Żywego Różańca z Niegolewa

- + Renatę Dzięcioł – od IX Róży Matek Różańcowych

- + Marię Gruszkiewicz – od Łukasza i Rafała z rodzinami

- w I urodziny Leny o zdrowie dla Niej i mądrość w Jej wychowaniu dla rodziców i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

SOBOTA – 15 LIPCA

g. 18.00 – + Henryka Dudę o wieczne szczęście w niebie i zmarłych z rodziny Dudów i Martyłów

NIEDZIELA – 16 LIPCA

g. 8.00 – w 8 rocznicę śmierci Marka Zgrajka i zmarłych z rodziny Zgrajków, Kaczmarków i Roszkowskich

g. 11.00 - z okazji 70 urodzin i imienin Jana z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą głęboką ufność Bogu w następnych latach życia i o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1- 9 lipca 2017

 

SOBOTA – 1 LIPCA

g. 18.00 - + Bogumiła w rocznicę śmierci, Zofię Nykiel, Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Marię Hałas, Marię Marciniak, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bocianów, Tadeusza Piglę

NIEDZIELA – 2 LIPCA

g. 8.00 – w 1 rocznicę ślubu Pawła i Marzeny z podziękowaniem za łaski sakramentu małżeństwa i z prośbą o trwanie w miłości wzajemnej

g. 11.00 - w 15 rocznicę śmierci Leszka Miki, Stefanie, Józefa Mików, Jadwigę, Stanisława Fręśko, Franciszka Połkę i zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 3 LIPCA

g. 18.00 – +Teresę Zdarta – od koleżanek Doroty

WTOREK – 4 LIPCA

g.18.00 – +Renatę Dzięcioł – od rodziny Łysiaków, Słabych, Glinków

ŚRODA – 5 LIPCA

g. 18.00 - + Lecha Nowaka – od wnuka Mateusza

- + Stanisława Mądrego – od wnuczki Izabeli z rodziną

- + Annę Dybionka –od Beaty i Józefa Szermerów z rodziną

- + Teresę Adamek – od wnuków Krzysztofa i Mateusza

- + Mariannę Mądrą - od Janusza, Oli i Doroty z rodzinami

- + Władysława, Antoniego, Józefa, Jakuba Gałęckich, Anielę, Czesława Kornoszów

- + Stanisława Tomiaka – od rodziny Rutkowskich z Łagiew

CZWARTEK – 6 LIPCA

g. 8.00 – + O. Karola Meissnera

PIĄTEK – 7 LIPCA

g.18.00 – + Mariannę w 6 rocznicę śmierci, Tadeusza, Stanisława, Jadwigę Rutkowskich i EdwardaSkotarczaków

SOBOTA – 8 LIPCA

g. 18.00 – za parafian

NIEDZIELA – 9 LIPCA

g. 8.00 - + Tadeusza w 5 rocznicę śmierci Pelagię, Tadeusza, Henryka Bocianów, Marię, Władysława Szulców, Tadeusza Piglę, Tadeusza Słabego i zmarłych z rodziny Piaseckich, Dominiaków i Nyklów oraz o silną wolę walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Małgorzaty

g. 11.00 - w 1 urodziny Julii o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Niej i całej rodziny

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

24 czerwca – 2 lipca

 

SOBOTA – 24 CZERWCA

g. 18.00 - + Franciszka, Marię Kollerów i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 25 CZERWCA

g. 8.00 – + Teresę Adamek – od syna Albina z żoną

g. 11.00 - w 85 rocznicę urodzin Władysławy i z okazji imienin Wandy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

PONIEDZIAŁEK – 26 CZERWCA

g. 18.00 – + Tadeusza Pigla w 3rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

WTOREK – 27 CZERWCA

g.17.00 – + Annę, Leona Fornalików i zmarłych z rodziny

ŚRODA – 28 CZERWCA

g. 18.00 – + Jarosława Szczęsnego w 1 rocznicę śmierci

- + Stefana Lisonia w rocznicę śmierci

- + Władysławę Skotarek i zmarłych z rodziny

- + Renatę Dzięcioł – od szwagra Stanisława z rodziną

- + Lecha Nowaka – od sąsiadów Kraczuków, Kornoszów, Łysiaków

- + Czesława Jeżewskiego – od syna Pawła z żoną i synem

- + Piotra Sokałę – od rodziców

- + Stanisława Mądrego – od wnuka Pawła

- + Annę Dybionka –od koleżanki Iwony z mężem, dziećmi i wnukami

- + Kazimierę Meler – od rodziny Jeżewskich

CZWARTEK – 29 CZERWCA

g. 18.00 – w rocznicę śmierci Bolesława Piotrowskiego i zmarłych z rodziny, + Stanisława Kocika, Marię Walkowiak

PIĄTEK – 30 CZERWCA

g.18.00 – w intencji zmarłych z rocznych wymienianek

SOBOTA – 1 LIPCA

g. 18.00 – + Bogumiła w rocznicę śmierci, Zofię Nykiel, Wiktora, Grzegorza Otrząsków, Marię Hałas, Marię Marciniak, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Franciszka Piaseckich, Helenę, Kazimierza Dominiaków, Pelagię, Tadeusza, Henryka, Tadeusza Bocianów, Tadeusza Piglę

NIEDZIELA – 2 LIPCA

g. 8.00 – w 1 rocznicę ślubu Pawła i Marzeny z podziękowaniem za łaski sakramentu małżeństwa i z prośbą o trwanie w miłości wzajemnej

g. 11.00 - w 15 rocznicę śmierci Leszka Miki, Stefanie, Józefa Mików, Jadwigę, Stanisława Fręśko, Franciszka Połkę i zmarłych z rodziny

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

ODPUST ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO

17 – 25 czerwca

 

 

SOBOTA – 17 CZERWCA

g. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Robotniczej i Kanałowej

- z podziękowaniem z dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego i o zdrowie dla Kacpra z okazji 18 urodzin

NIEDZIELA – 18 CZERWCA

g. 8.00 – w 18 urodziny Eryka z podziękowaniem za dar życia i rodziny z prośbą o przyjmowanie mądrości Bożej i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

- + Franciszka Rutkowskiego w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rutkowskich i Elżbietę Mika

g. 12.00 - za parafian

PONIEDZIAŁEK – 19 CZERWCA

g. 18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Poznańskiej

WTOREK – 20 CZERWCA

g.18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Wodnej

ŚRODA – 21 CZERWCA

g. 18.00 – w intencji mieszkańców Niegolewa

CZWARTEK – 22 CZERWCA

g. 18.00 - w intencji mieszkańców Łagiew

PIĄTEK – 23 CZERWCA

g.18.00 – w intencji mieszkańców ulicy Łagiewskiej

SOBOTA – 24 CZERWCA

g. 18.00 – + Franciszka, Marię Kollerów i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 25 CZERWCA

g. 8.00 – + Teresę Adamek – od syna Albina z żoną

g.11.00 – w 85 rocznicę urodzin Władysławy i z okazji imienin Wandy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  Porządek Mszy św.:

 

Niedziela i święta:

Wojnowice - 8.00, 11.00

Niegolewo  - 9.30

 

Dni powszednie:

pon.-środ. i piatek: 18.00

czwartek: 8.00

I piątek miesiąca: 16.30 i 18.00

  Biuro parafialne:

 

Czynne:

- wtorek,środa g.17,00

 Odwiedziło nas:

  Od 01.01.2012r.

 Pogoda na dziś: